Місто і регіон

Розкрадачі трансформаторного масла крадуть світло в селян Чернігівщини

Розкрадачі трансформаторного масла крадуть світло в селян Чернігівщини

Трансформаторне масло (спеціальну охолоджуючу рідину) зливають із баків трансформаторів, через що останні перегорають та виходять з ладу, знеструмлюючи абонентів.

Про це повідомляє val.ua.

Проте для того, щоб відновити електропостачання, енергетикам районних електричних мереж (РЕМ) ПАТ «Чернігівобленерго» необхідно демонтувати й провести заміну трансформаторів, залити нове масло. Відновлювальні роботи займають декілька днів.

За 2017 рік у ПАТ «Чернігівобленерго» зафіксовано 58 випадків розкрадання майна товариства, з них 34 випадки злиття трансформаторного масла, вагою в 6,2 т.

ПАТ «Чернігівобленерго» нагадує, що персонал Товариства має при собі службові посвідчення, одягнений в спеціальну форму з корпоративним логотипом та написами. Крім того, на автотранспорт підприємства нанесені відповідні зображення.

Енергетики звертаються до всіх мешканців Чернігівської області: хто став свідком крадіжки електрообладнання, зливу трансформаторного масла або володіє інформацією про можливість скоєння злочину, негайно повідомити в поліцію за телефоном «102», або за цілодобовим, безкоштовним телефоном кол-центру ПАТ «Чернігівобленерго» 0 800 210 310.

Джерело: ПравдаТУТНіжин

Джерело: Уездные новости
20.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи