Україна і світ

Розкол в ПЦУ відбувається давно і зараз вийшов на офіційний рівень, – Молчанов

Розкол в ПЦУ відбувається давно і зараз вийшов на офіційний рівень, – Молчанов

Розкол у Православній церкві України відбувається давно і зараз вийшов на офіційний рівень. Про це заявив журналіст Юрій Молчанов в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“Цілком можливо, що Київський патріархат, принаймні, в юридичній і щодо релігійній площині україна може знову з’явитися, реинкарнироваться. А те, що розкол в ПЦУ відбувається вже давно, – це було очевидно, він просто вийшов на офіційний рівень тільки зараз”, – зазначив він.

Молчанов підкреслив, що проблеми почалися майже відразу в січні. “Проблеми, в принципі, там почалися відразу, ще з січня місяця, але вони загострилися і виповзли на поверхню після того, як Порошенко програв вибори, і всім стало очевидно, що ПЦУ був в першу чергу проектом Порошенко і тут з Філаретом складно не погодитися”, – сказав журналіст.

“Всі дії Філарета зараз, останнім часом, – вони свідчать про те, що він дійсно хоче посилити свої позиції, він хоче повернути патріархат і свій власний статус патріарха, якого його позбавили”, – додав Молчанов.

Раніше Філарет заявляв, що Порошенко втручався в обрання предстоятеля Православної церкви в Україну, щоб її очолив митрополит Вінницький Симеон.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua