Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Розклад Atlas Weekend 2021 на всі дні фестивалю

У 2021 році музичний фестиваль Atlas Weekend розпочнеться 5 липня та триватиме цілий тиждень. Організатори вже назвали більшу частину артистів, які з’являться на сцені заходу.

Розклад Atlas Weekend 2021, порядок і час виступу зірок — дивіться в нашому матеріалі.

5 та 6 липня

Головна сцена (Main Stage)

  • 15.08-15.11 – Bside band
  • 15.20-15.30 – Karta svitu
  • 15.33-15.43 – TamerlanAlena
  • 15.46-15.53 – Міла Нітіч
  • 15.56-16.03 – Gena Viter
  • 16.15-16.27 – Сергій Мироненко
  • 16.29-16.36 – Marietta
  • 16.38-16.-45 – Анна Трінчер
  • 17.12-17.22 – М’ята
  • 17.25-17.37 – Alyosha
  • 17.40-17.54 – Віталій Козловський
  • 17.56-18.06 – Tarabarova
  • 18.09-18.20 – Dantes
  • 18.22-18.37 – Злата Огнєвіч
  • 18.39-18.55 – Alekseev
  • 18.58-19.13 – Оля Цибульська
  • 19.16-19.31 – Nikita Lomakin
  • 19.34-19.49 – Lida Lee
  • 19.52-20.12 – Melovin
  • 20.15 – 20.30 – Воплі Водоплясова
  • 20.33-21.03 – Dorofeeva
  • 21.06-21.39 – NK
  • 21.39-22.09 – Mozgi
  • 22.21-23.06 – Тіна Кароль

Західна сцена (West Stage)

  • 17.30-18.15 – Скрябін і Юркеш
  • 20.45-22.00 – Сергій Бабкін

Східна сцена (East Stage)

  • 15.45-16.15 – VS
  • 16.45 – 17.30 – Лесик і Карпо
  • 18.15-19.00 – Kosmopolis
  • 19.45-20.45 – Kozak System
  • 21.30-22.45 – Друга ріка

Електронна сцена (Electronic Stage)

  • 15.45-16.30 – Ocran
  • 17.00-17.45 – Mama13
  • 18.30-19.15 – ЮЮ
  • 20.00-20.45 – Тонка
  • 21.30-22.30 – Constantine

7 липня

Західна сцена (West Stage)

  • 16.00-16.45 – Sasha Boole
  • 18.30-19.30 – Beissoul & Einius
  • 21.15-22.30 – 5`Nizza

Східна сцена (East Stage)

  • 18.00-19.00 – Epolets

Північна сцена (North Stage)

  • 16.00-16.30 – Сергій Лазановський
  • 18.45-19.45 – Арсен Мірзоян
  • 20.45-22.00 – Джамала

Електронна сцена (Electronic Stage)

  • 20.00-21.00 – Sikdope

8 липня

Головна сцена (Main Stage)

  • 18.00-18.45 – KAZKA
  • 19.45-20.45 – Валерій Меладзе
  • 21.45-23.15 – Вєрка Сердючка

Західна сцена (West Stage)

  • 15.30-16.00 – Катя Вандина
  • 16.30-17.15 – Ofliyan
  • 17.45-18.30 – Bahroma
  • 19.15-20.15 – Tvorchi
  • 21.30-22.45 – Brainstorm

Східна сцена (East Stage)

  • 18.30-19.15 – Space of Variations
  • 20.15-21.15 – Wildways
  • 22.00-23.15 – Порнофильмы

Північна сцена (North Stage)

  • 17.15-18.00 – Dakooka
  • 18.45-19.45 – Sunsay
  • 20.45-21.45 – Shortparis

Електронна сцена (Electronic Stage)

  • 17.00-19.00 – Dino Lenny
  • 19.00-20.40 – Shall Ocin
  • 20.40-23.15 – Artbat

9 липня

Головна сцена (Main Stage)

  • 16.15-17.00 – Laud
  • 17.45-18.30 – Христина Соловій
  • 19.15-20.15 – Антитіла
  • 21.30-23.15 – Океан Ельзи

Західна сцена (West Stage)

  • 15.30-16.15 – Oy sound system
  • 16.45-17.30 – Ragapop
  • 18.00-19.00 – Dakh Daughters
  • 19.45-21.00 – Дахабраха

Східна сцена (East Stage)

  • 16.00-16.45 – The Unsleeping
  • 17.15-18.00 – Stoned Jesus
  • 18.45-19.45 – Motanka
  • 20.30-21.30 – Пошлая Молли

Північна сцена (North Stage)

  • 14.45-15.15 – Fo Sho
  • 15.45-16.15 – Kaef
  • 16.30-17.15 – Канги
  • 18.30-19.15 – Hensy
  • 20.15-21.30 – Ramil`

Електронна сцена (Electronic Stage)

  • 21.15-23.15 – Monika Kruse

10 липня

Головна сцена (Main Stage)

  • 17.45-18.30 – Артем Пивоваров
  • 19.30-20.30 – Бумбокс
  • 21.45-23.15 – Fatboy Slim

Західна сцена (West Stage)

  • 16.00-16.45 – Akine
  • 17.30-18.15 – Alina Pash
  • 19.00-20.00 – Garden City Movement
  • 20.45-22.00 – Onuka

Східна сцена (East Stage)

  • 15.30-16.00 – Nurnberg
  • 16.45-17.30 – Дай дарогу!
  • 18.15-19.00 – Intelligency
  • 20.00-21.00 – Nizkiz
  • 21.45-23.00 – ЛСП

Північна сцена (North Stage)

  • 18.30-19.30 – Курган і Agregat
  • 20.30-21.45 – Tommy Cash

Електронна сцена (Electronic Stage)

  • 19.45-21.45 – Markus Schulz

11 липня

Головна сцена (Main Stage)

  • 17.45-18.45 – Latexfauna
  • 19.30-20.30 – Ляпіс-98
  • 21.45-23.15 – The Hardkiss

Західна сцена (West Stage)

  • 19.00-20.00 – Go-A
  • 21.00-22.15 – Один в каное

Східна сцена (East Stage)

  • 16.45-17.30 – Станція Мир
  • 18.00-19.00 – Karna
  • 19.45-21.00 – O.Torvald

Північна сцена (North Stage)

  • 14.45-15.15 – Freel
  • 17.00-17.45 – 10 Age
  • 18.30-19.30 – Kalush
  • 20.30-21.45 – Alyona Alyona

Електронна сцена (Electronic Stage)

  • 20.30-22.00 – Monolink
  • 22.00-23.15 – Giorgia Angiuli

У 2021 році Atlas Weekend пройде з 5 по 11 липня в Києві на ВДНГ.

Раніше організатори повідомляли, що цього року захід відбудеться без участі іноземних артистів через закриті кордони та карантинні обмеження. Однак деякі зарубіжні зірки з’являться на сцені.

Основну частину виступу зарубіжних співаків перенесли на 2022 рік.

Фото: Atlas Weekend


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-17 12:53:49