Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Розірвання договору оренди земельної ділянки водного фонду загальною площею майже 23 га: подробиці

Рішенням Ніжинського міськрайонного суду 16.11.2023 задоволено позов окружної прокуратури в інтересах однієї з територіальних громад Ніжинського району до фізичних осіб про припинення шляхом розірвання договору оренди земельної ділянки водного фонду загальною площею майже 23 га.

Прокурором встановлено, що у 2003 році РДА передала фізичній особі в оренду терміном на 49 років земельну ділянку площею майже 23 га, яка розташована на території однієї з територіальних громад Ніжинського району.
У 2014 році орендар земельної ділянки помер та право її оренди успадковано у рівних частках спадкоємцями.

Прокурором в суді доведено, що відповідачами у 2021 вказану земельну ділянку разом розташованим на ній водним об’єктом у порушення ст. 51 Водного кодексу України передано в суборенду іншій особі, про що внесено відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Надавши належну оцінку доводам та враховуючи обгрунтованість вимог прокурора, а також очевидне порушення вимог водного законодавства, договір оренди земельної ділянки з розташованим на ній водним об’єктом припинено шляхом його розірвання.

Наразі рішення суду не набрало законної сили.

За інформацією Ніжинської окружної прокуратури

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: mynizhyn.com
2023-11-29 16:12:34