Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Розгромив спортсменів з ОКР: український тренер приніс золото Японії на Олімпіаді-2020

Японські фехтувальники виграли командний турнір на шпагах, попри те, що мали найнижчий рейтинг у порівнянні з іншими суперниками. Чоловіча збірна Японії отримала право на участь лише завдяки статусу господарів Олімпійських ігор-2020.

Перемозі сприяло керівництво українського тренера Олександра Горбачука. Харків’янин наполегливо тренував японців, що у кінцевому підсумку допомогло їм отримати золоту медаль.

У фінальному поєдинку команда зустрілася з суперниками з Російської Федерації. Під керівництвом українця японські фехтувальники сенсаційно виграли турнір.

Спочатку чоловіча збірна Японії з фехтування вирвала перемогу у чверті фіналу Олімпійських ігор 2020 у французьких спортсменів – лідерів світового рейтингу.

В 1/2 фіналу спортивних змагань японські підопічні виграли збірну Південної Кореї, а незабаром у фіналі Олімпіади обіграли російських спортсменів, які виступали під абревіатурою ОКР.

Варто зазначити, що у 2019 році у комунікації між збірною Японії та харківським тренером сталася криза. Горбачук дав ляпаса одному зі своїх підопічних, за що його дискваліфікували на шість місяців. Однак український тренер надалі продовжив роботу з ними, зробивши японців олімпійськими чемпіонами.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-30 20:07:55