Україна і світ

Розенблат подав в суд на Ситника і Порошенка

Депутат просив суд заборонити Ситнику виконувати повноваження директора НАБУ

Джерело: 112.ua

Розенблат подав в суд на Ситника і Порошенка

Депутат Верховної Ради Борислав Розенблат (позафракційний) просить Окружний адміністративний суд Києва заборонити Артему Ситнику виконувати повноваження директора Національного антикорупційного бюро. Про це йдеться в повідомленні прес-служби суду.

Зазначено, що Окружний адміністративний суд Києва надійшов позов Розенблата до президента Петра Порошенка та директор НАБУ Артему Ситнику.

“Позивач просить суд встановити відсутність у президента України повноважень щодо призначення директора Національного антикорупційного бюро України. Серед інших вимог позову – встановлення відсутності у Артема Ситника компетенції щодо виконання обов’язків директора НАБУ та визнання протиправними його дій на цій посаді”, – сказано в повідомленні.

Новини за темою: НАБУ має намір оскаржити рішення суду щодо незаконності слідчих дій стосовно Розенблата

На даний момент судом досліджуються матеріали позову та вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Раніше народний депутат Борислав Розенблат звинуватив директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника в “зливі” “чорної бухгалтерії” Партії регіонів в штаб кандидата в президенти США Хілларі Клінтон в 2016 році і передав декільком українським телеканалам флешки з записами розмов директора НАБУ. 

Джерело: www.112.ua