Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Розчарований вердиктом: батько Брітні Спірс про рішення суду відсторонити його від опіки

Батько американської співачки Брітні Спірс Джеймі Спірс прокоментував рішення суду відсторонити його від опіки над донькою. Відповідну заяву опублікував його адвокат Вівіан Торін.

Джеймі заявив, що завжди діяв в інтересах доньки і робив так, як їй було б краще. Він висловив своє розчарування результатами слухання й описав, скільки щоденних турбот і роботи було виконано протягом 13 років в якості опікуна Брітні.

– Містер Спірс беззастережно любить свою доньку Брітні. Протягом 13 років він намагався робити те, що в її інтересах. Це почалося з того, що вона добровільно погодилася, щоб він став її опікуном.

 

Договір включав у себе допомогу у відродженні її кар’єри та налагодженні спілкування з дітьми. Всі, хто намагався допомогти члену сім’ї, що має справу з проблемами психічного здоров’я, відома величезна кількість щоденних турбот і роботи для цього, – йдеться в заяві.

Адвокат зазначив, що Джеймі не відповідає на помилкові, спекулятивні та необґрунтовані напади на нього з боку громадськості. Крім того, він заявив, що має намір продовжувати піклуватися про доньку.

– Не дивлячись на відсторонення, містер Спірс продовжить піклуватися про інтереси своєї доньки і сумлінно працювати над позитивним рішенням усіх питань, – сказано в заяві.

Нагадаємо, що 29 вересня суд призупинив опікунство батька над Брітні Спірс. Суддя постановила, що чоловік більше не керуватиме майном доньки і позбавила його права розпоряджатися її фінансами.

Бухгалтер Джон Забела тимчасово контролюватиме фінанси Спірс, поки не буде остаточного рішення суду. Слухання призначено на 12 листопада.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-30 20:00:50

Магазин Автозапчастин м.Ніжин