Україна і світ

Розблокування портів України: в Туреччині заявили про “позитивні переговори” з РФ

Будівельні матеріали м.Ніжин

В Анкарі повідомили, що напередодні, 21 червня, у Москві відбулися переговори військової делегації Міноборони Туреччини з російською стороною щодо розблокуння укрнських порті для еспорту зерна.

Зустріч, як стверджує турецька сторона, “пройшла в конструктивній і дуже позитивній атмосфері”.

Повідомляється також, що через кілька годин після переговорі із порта тимчасово окупованого Маріуполя нібито вийшов турецький суховантаж Азов Конкорд під мальтійським прапором.

Анкара стверджує, що “досягнуто домовленість про переговори між Туреччиною, Росією, Україною та ООН для вирішення проблеми”, але відбудеться вона після окремих зустрічей з предствниками України та ООН.

Чи можна вірити таким домовленостям – сумнівно, адже днями постійний координатор ООН в Туреччині Альваро Родрігес заявив, що Росія вимагає скасування санкцій щодо експорту своїх зернових в обмін на розблокування українських портів.

Напередодні турецькі ЗМІ повідомили, що в Стамбулі нібито мають відбутися переговори з Росією, Україною та ООН щодо вивезення зерна.

За їхніми даними, окрім представників України та Росії, у зустрічі можуть взяти участь генсек ООН Антоніу Гутерріш та президент Туреччини Реджеп Ердоган.

А британське видання The Independent повідомило, що на переговори до Туреччини збирається глава МЗС Великої Британії Ліз Трасс.

Джерело: Anadolu

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-22 18:11:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин