Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Росіянин буквально пірнув у ґрунт, наче у воду, щоб врятуватися від FPV

Українські оператори безпілотних систем показали російського окупанта, який буквально пірнув «рибкою» у ґрунт, сподіваючись врятуватися від їхнього FPV-дрона.

Відповідними кадрами поділився на своєму Telegram-каналі підрозділу «PERUN GROUP» 79 десантно-штурмової бригади ЗСУ.

На них видно, як російський солдат біжить через поле, намагаючись відірватися від переслідування безпілотника, а коли стає ясно, що втекти йому не вдасться, стрибає вперед головою, немов збирається пірнути у воду.

Втім, земля виявилася трохи твердішою, тому окупанту не залишилося нічого іншого, окрім як продовжити свій смертельний забіг.

«„Не біжи від українського FPV-дрона, бо помреш замореним“. Цю народну мудрість російський бігун пізнав занадто пізно», — іронізують наші дронарі.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2025-05-30 21:05:00