Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Росіяни знищили цех переробки деревини на Сумщині — Фото

22 березня, близько 20:30, російські війська завдали авіаудару по Великобобрицькому лісництву. Ворог випустив три керовані авіабомби (КАБ), що спричинили масштабні руйнування.

Про це повідомляє на сторінці Facebook філія “Північний лісовий офіс”.

Два боєприпаси вибухнули, внаслідок чого спалахнула пожежа. Один зі снарядів не розірвався, але його оперативно знешкодили відповідні служби.

Наслідки удару:

  • повністю знищено цех переробки деревини.
  • значних ушкоджень зазнали автогараж лісництва та техніка.
  • у будівлях працівників вибиті вікна.

На щастя, серед людей постраждалих немає. ДСНС оперативно загасили пожежу та провели роботи з розмінування.

Росіяни знищили цех переробки деревини на Сумщині — Фото фото №1
Росіяни знищили цех переробки деревини на Сумщині — Фото фото №2
Росіяни знищили цех переробки деревини на Сумщині — Фото фото №3
Росіяни знищили цех переробки деревини на Сумщині — Фото фото №4
Росіяни знищили цех переробки деревини на Сумщині — Фото фото №5

“Це черговий злочин проти цивільної інфраструктури та довкілля. Росія продовжує свідомо знищувати прикордоння Сумщини”, — підкреслюють у лісовому офісі.

Як повідомляв MYNIZHYN, протягом доби 22 березня атакувала з різних видів зброї дві прикордонні громади Чернігівщини: Новгород-Сіверську та Сновську. Під вогнем опинилися п’ять сіл.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram
Youtube


Джерело: mynizhyn.com
2025-03-23 13:04:40