Україна і світ

Росіянам заборонили завантажувати месенджер WhatsApp на комп’ютери

Будівельні матеріали м.Ніжин

Жителі Росії більше не можуть завантажити WhatsApp та користуватися сервісом без VPN. Сайт всесвітньо відомого месенджера недоступний жителям країни-агресора – можливо, на це вплинули санкції США.

Відомо, що WhatsApp належить компанії Meta, яка також володіє соцмережами Facebook та Instagram.

За заявою російських ЗМІ, проблеми спостерігаються у спробі завантажити версію месенджера на комп’ютер – це стосується ОС Windows та MacOS. При спробі перейти на сторінку завантаження видається помилка.

Браузерна версія також не відкривається у користувачів із Росії. Щоб сервіс запрацював, необхідно використовувати VPN із підключенням до серверів іншої країни.

У блозі WhatsApp поки що ніяк не коментують ці обмеження. Месенджер є одним із найпопулярніших сервісів у світі – ним користуються мільйони людей щодня, і це стосується не лише України.

Компанія Meta все більше обмежує можливості росіян і водночас покращує функціонал для українців. У червні одна з найпопулярніших соцмереж Facebook отримала підтримку української мови. Якщо у користувача інтерфейс смартфона відображається нашою мовою, то програма незабаром також нею перемкнеться.

WhatsApp
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-29 11:40:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин