Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Росіянам повністю обмежили доступ до Spotify: тепер навіть завантажити не можна

Програму популярного музичного сервісу Spotify видалили з магазинів Google та Apple в Росії. Так, мешканці країни-агресора не зможуть навіть завантажити сервіс на свій пристрій, не кажучи вже про повноцінне використання.

Про це заявив голова Мінцифри Михайло Федоров.

Програми видалили з App Store для iPhone та інших пристроїв Apple, а також з Google Play – бібліотеки сервісів для пристроїв на Android. Відомо, що Spotify працював у Росії майже два роки – з липня 2020 року. Бібліотека музики дуже популярна у всьому світі — її хвалять за алгоритми підбору треків для рекомендацій, а також простоту використання.

Проте на тлі повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Spotify зробив кілька кроків, щоб не лише закрити доступ росіянам до музики, а й повністю піти з ринку РФ.

Офіс компанії закрився у Росії ще на початку березня, а вже наприкінці місяця сервіс заявив про припинення роботи у РФ. Тоді закрили доступ до продовження платної підписки, а вже 11 квітня Spotify остаточно припинив свою роботу жителям Росії. Тепер, щоб мінімізувати варіанти обходу обмежень, програми стали недоступними для завантаження для більшості пристроїв на Android та iOS.

Spotify
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-18 12:29:35

Магазин Автозапчастин м.Ніжин