Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Росія зможе вести війну ще максимум два роки – Скібіцький

Росія може вести війну ще 2023-й, максимум 2024-й рік.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив заступник начальника Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Вадим Скібіцький.

За його словами, росіяни можуть вести війну ще 2023 – максимум 2024 рік – все. Такої ж думки дотримується і розвідка Литви.

Зараз дивляться

А якщо посилити санкції, то цей запас міцності у РФ буде ще меншим, наголосив Скібіцький.

Щодо військової допомоги Росії, то, за словами представника ГУР, Іран уже поставляв окремі компоненти для виготовлення боєприпасів. Росія має плани й надію закупити боєприпаси 122 мм і 152 мм, а також боєприпаси для стрілецької зброї.

– Вони хотіли б і інше, наприклад, балістичні ракети, але це буде залежати від рішення Ірану, чи погодиться він поставляти їх Росії. Адже вся міжнародна спільнота знатиме, чиє це буде озброєння, якщо воно надійде. До того ж після ордеру на арешт тепер це буде трактуватися як допомога воєнному злочинцю, – наголосив Вадим Скібіцький.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Раніше заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький розповів, що тепер основною ціллю ворога можуть стати військові об’єкти та наша логістика.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-23 11:44:25