Україна і світ

Росія захоче сісти за стіл переговорів: військовий експерт пояснив за яких умов

Будівельні матеріали м.Ніжин

Росія планує вдарити по українській обороні з трьох напрямків, щоб налякати наших захисників, а потім запропонувати провести переговори щодо тимчасового припинення вогню. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов.

– Взагалі складається таке враження, що вони хочуть зробити ривок, може навіть останній ривок, щоб імітувати наступ на трьох напрямках: Південнобузький, Донецька та Харківська області. Головною метою стане завдання не стільки прорвати оборону та захопити якісь землі, скільки налякати. А потім найімовірніше вони запропонують нам переговори, тому що їм вкрай необхідно до кінця серпня добитися від нас припинення вогню.


За його словами, на це є цілком очевидна причина. Російська Федерація планує провести псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях України, які не будуть легітимними у разі продовження бойових дій.

– Під час ведення бойових дій вони не зможуть легалізувати ті псевдореферендуми, які вони планують на початок вересня. Під час бойових дій жодний референдум не буде легітимним. Я думаю, що задум саме такий. Вдарити з трьох напрямків по нашій обороні, щоб ми злякалися, і потім запропонувати переговори щодо тимчасового припинення вогню.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-08-02 22:46:22

Магазин Автозапчастин м.Ніжин