Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Росія вимагає чітких гарантій, що Україна не стане членом НАТО – МЗС РФ

Росія вимагає чітких гарантій, що Україна та Грузія ніколи не стануть членами НАТО. У Москві стверджують, це є питанням національної безпеки РФ.

Про це заявив на брифінгу за підсумками переговорів із США в Женеві заступник голови МЗС Росії Сергій Рябков. За його словами, неприйняття України та Грузії до складу Альянсу є імперативом.

– США заявляють, що ні у Росії, ні в будь-якої іншої держави не повинно бути жодних заперечень із таких питань. Ми наголошуємо, що для нас це є питанням надзвичайної важливості. Дуже важливо, щоб Україна ніколи в майбутньому не могла увійти до складу НАТО, – оголосив Рябков.

За його словами, Москва наполягає, щоб на саміті НАТО в Мадриді цього року було відкликано рішення щодо можливого членства України та Грузії, схвалене Бухарестським самітом у 2008 році.

– Ні Україна, ні Грузія не повинні стати членами Альянсу. Нам потрібні залізні, юридичні обов’язки, не обіцянки, а саме гарантії. Ті країни, про які я говорив, не мають стати членами НАТО, це питання національної безпеки Росії, – стверджує Рябков.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-10 22:39:24

Магазин Автозапчастин м.Ніжин