Україна і світ

Росія видає свої паспорти на Донбасі: Кремль звинуватив у всьому Зеленського

Росія видає свої паспорти на Донбасі: Кремль звинуватив у всьому Зеленського

Офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова переконує, що Кремль вирішив спростити видачу своїх паспортів жителям окупованого Донбасу, зокрема, і через заяви майбутнього українського президента Володимира Зеленського.

Так Захарова прокоментувала у своєму Facebook слова спецпредставника Держдепу США з питань України Курта Волкера про те, що “Рішення Росії спростити процес отримання громадянства для жителів “ЛНР” і “ДНР” підриває спроби імплементації мінських домовленостей”.

Хотілося би нагадати Волкеру, що 18 квітня 2019 року Володимира Зеленського заявив, що в разі своєї перемоги на виборах він виступить проти надання Донбасу особливого статусу, а також підкреслив, що закон про амністію для “ополченців” Донбасу він не підпише. Зеленський в інтерв’ю також зазначив, що конфлікт на Донбасі доведеться врегулювати дуже довго, і головною зброєю України з повернення Донбасу кандидат в президенти вважає інформаційну війну,
– наголосила так звана дипломатка.

За її словами, Держдепу слід було б відреагувати на такі заяви “так само безкомпромісно”. Крім того, Захарова підкреслила, що “особливий статус Донбасу та амністія – одні з ключових положень мінських домовленостей”.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи


Джерело Телеканал новини «24»
25.04.2019
Close