Україна і світ

Росія повертає своїх солдатів додому лише з пораненнями або у труні – СБУ

Будівельні матеріали м.Ніжин

Керівництво країни-агресора повертає російських солдатів додому лише з пораненнями або у труні. Щоб не брати участь у злочинній війні проти України, їм залишається лише потрапити до полону. З цієї причини російські військові зараз здаються охочіше, ніж після перших тижнів повномасштабного вторгнення РФ.

Про це йдеться у зізнанні декількох російських солдатів, які вдалося дізнатися Службі безпеки України. СБУ оприлюднила запис, в якому загарбники розповіли всі подробиці.


– Хотіли піти з частини своїм ходом. Розірвати договір, одним словом. На що командир нам відповів, що поїдемо лише “двохсотими” або “трьохсотими”. Якщо ми спробуємо втекти, то все буде заміновано. І по нам стрілятимуть наші ж пости, – розповіли російські солдати СБУ.

За даними Служби безпеки України, саме ці російські загарбники потрапили до полону після контрнаступу наших Збройних сил у Харківській області, коли українські бійці взяли їх у кільце. Зараз із ними працюють слідчі СБУ, а самі загарбники раді, що їм вдалося зберегти своє життя, наголосили у спецслужбі.

У СБУ нагадали спеціальний номер телефону 2402 для тих російських солдатів, які також хочуть залишитися живими. Спецлінія створена спеціально для таких випадків, тому доступна для українських і російських операторів, зазначили у СБУ.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-25 16:18:30

Магазин Автозапчастин м.Ніжин