Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Росія перекрила 70% акваторії Азовського моря – ВМС України

Російська Федерація продовжує провокації проти України. Станом на п’ятницю, 10 грудня, Росія перекрила близько 70% акваторії Азовського моря.

Про це повідомляє прес-служба Військово-морських сил України.

РФ розмістила навігаційні попередження про обмеження пересування суден у визначених районах. Причина – нібито проведення артилерійських стрільб неподалік міст Маріуполь, Бердянськ та Генічеськ.

У ВМС наголошують, що подібні дії відбуваються систематично та перешкоджають вільному судноплавству в Азовському морі.  Оголошення навігаційних попереджень неподалік від пунктів базування ВМС  України та цивільних портів – це відкрита провокація.

– Подібні дії агресора вкотре демонструють намагання РФ перетворити Азовське море на своє внутрішнє “озеро”, – йдеться у повідомленні.


Нещодавно ФСБ Росії поширили фейк про корабель Донбас ВМС України. Вони написали, нібито українське судно рухається у бік Керченської протоки і на вимоги змінити курс не відповідає.

Інформацію росіян спростувала прес-служба Операції об’єднаних сил та міністр оборони Олексій Резніков. У штабі ООС зазначили, що корабель не заходив у чутливі зони, а виконує завдання у своїх територіальних водах.

Читайте:


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-10 18:45:52

Магазин Автозапчастин м.Ніжин