Україна і світ

Росія може розпочати газовий шантаж Європи, важливо показати силу західного світу – Єрмак

Будівельні матеріали м.Ніжин

Крім продовольчої кризи, після настання холодної погоди країна-агресор Росія може розпочати газовий шантаж Європи. Саме тому необхідно продемонструвати силу та єдність західних країн.

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак зазначив, що така ймовірність існує. За його словами, Кремль зараз прагне обміняти розблокування українських портів на зменшення санкцій проти країни-агресора Росії.

– Не можна виключати, що Росія, окрім продовольчої кризи, з настанням холодів розпочне газовий шантаж Європи. Враховуючи те, що зараз Кремль хоче обміняти розблокування українських портів на зняття санкцій, можна розуміти кінцеву мету Москви, – вважає Андрій Єрмак.

На думку глави Офісу президента, саме тому зараз важливо показати силу та єдність західного світу. Сильною спільною відповіддю може стати економічна підтримка України, ембарго на російську нафту та додаткові санкції проти агресора.

– Економічна підтримка України, мита та ембарго на російську нафту, санкції проти банківської системи РФ, вторинні санкції, а також саме та зброя, яку просить наша держава – це сильна, спільна відповідь. Удари по Росії мають бути швидкими, без вагань. Інакше Кремль спробує розколоти ЄС та продовжить власний шантаж. Україна розуміє важливість сильної Європи, – переконаний Єрмак.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-29 22:12:46

Магазин Автозапчастин м.Ніжин