Україна і світ

Росія готова допомогти Саудівській Аравії захистити королівство

Президент РФ Володимир Путін запропонував країні закупити російську зброю

Джерело: 112.ua

Росія оголосила готовність надати допомогу Саудівській Аравії в захисті країни в випадку закупівлі саудитами зброї РФ. Про це повідомляє ТАСС, посилаючись на слова президента Росії Володимира Путіна. 

“Що стосується допомоги Саудівській Аравії. У Корані говориться про неприйнятність будь-якого виду насильства, крім захисту свого роду. Щоб захистити “свій рід”, свою країну, ми готові надати відповідну допомогу Саудівській Аравії, а політичного керівництва Саудівської Аравії досить прийняти мудре державне рішення, як це зробили свого часу керівники Ірану, закупивши С-300, і зробив президент Ердоган (президент Туреччини – ред.), закупивши у Росії новітні комплекси ППО С-400 “Тріумф”. Вони надійно захистять будь-які об’єкти інфраструктури Саудівської Аравії”, – підкреслив Путін.

Новини за темою: Атака на нафтову промисловість Саудівської Аравії може призвести до військового конфлікту, – ЗМІ

Нагадуємо, в суботу 14 вересня екстремістська організація “Ансар Аллах” єменського шиїта Абдул-Маліка аль-Хуси (на честь нього їх називають хуситами) здійснила теракт на території Саудівської Аравії. Екстремісти взяли на себе відповідальність в той же день. Десять безпілотників атакували нафтопереробні заводи аравійської фірми Aramco в населених пунктах Абкайку і Хурайси. Небо огорнули густі клуби чорного диму. Через пожежі компанія може втратити 5 млн барелів нафти. Це вже друга атака хуситов на об’єкти нафтової промисловості королівства в цьому році. У травні хусити підірвали нафтопровід “Схід-Захід” на території Саудівської Аравії, використовуючи безпілотники. Це не рахуючи систематичних ракетних обстрілів з території Ємену аравійських населених пунктів, в тому числі передмість столиці Ер-Ріяда. Теракт виходить за рамки протистояння хуситів із Саудівською Аравією у збройному конфлікті на території Ємену і відповідає інтересам Ірану. Про що вже заявили в США.

Новини за темою: Атака на Саудівську Аравію: Навіщо хусити підривають нафтову промисловість королівства

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close