Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Росія – агресор: Столтенберг запевнив, що НАТО не піде на компроміси щодо України

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг запевнив, що Північноатлантичний альянс не йтиме на жодні компроміси щодо членства України в НАТО, як того не хоче Росія. Про це генсек заявив на пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським.

За словами Столтенберга, Україна має повне право обирати свій шлях.

– Ми не підемо на компроміс щодо права України обирати свій шлях. Ми не підемо на компроміс щодо права НАТО захищати своїх союзників і ми не будемо йти на компроміс у том, що НАТО має партнерство з Україною, яке важливе і для нас, і для України, – сказав генсек.

Він додав, що співпраця з Україною має оборонний характер і це не становить жодної загрози для Росії. Проте Єнс Столтенберг вважає, що саме Росія повинна змінити поведінку.

– Агресор тут – Росія. Це Росія використовує військову силу проти України, незаконно анексує частину території, продовжує дестабілізувати Схід. І тепер ми бачимо значне нарощування військ в Україні та на кордонах. Саме Росія повинна змінити курс. Найбільше турбує те, що цю модель поведінки ми бачимо багато років. Росія вдерлася до сусідів, України та Грузії, Росія порушила ключовий договір із контролю над озброєнням, – заявив генеральний секретар НАТО.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-16 14:33:07

Магазин Автозапчастин м.Ніжин