Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Російські війська вже викрали та вивезли з України 400 тисяч тонн зерна

Російські окупанти вже вкрали та вивезли з України 400 тис. тонн нашого зерна. Про це Фактам ICTV повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

– На сьогодні нам відомі факти, на жаль, крадіжок зерна з тимчасово окупованих областей, а саме Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської. З інформації, наявної на сьогодні, обсяги зерна, яке фізично вкрадене і вивезене на територію РФ, ОРДЛО та окупованого Криму, становлять близько 400 тис. тонн, – повідомив Тарас Висоцький.


Окупанти влаштували справжній терор нашим аграріям на тимчасово окупованих територіях. Вони відбирають збіжжя, овочі та техніку. Намародерене збувають передусім на території окупованого Криму та Росії.

– Наші аграрії на Півдні України відмовляються співпрацювати з окупантами. Як наслідок, відбувається крадіжка овочевої групи. Там є рання овочева група, борщовий набір, який вирощується історично в цьому регіоні, з метою подальшої реалізації на територіях Криму або Російської Федерації, – розповів заступник міністра аграрної політики та продовольства.

Також російські загарбники погрожують власникам українських агропідприємств націоналізацією.

– Окупанти звертаються з вимогою перереєстровувати підприємства, зокрема, харчової галузі, за законодавством Російської Федерації. Власники та керівники відмовляються категорично. Погрози вже звучать, що якщо це не відбудеться, то буде фізичне рейдерство або націоналізація. Наразі про факти фактичної націоналізації нам невідомо, – зазначив Тарас Висоцький.

Мінагрополітики України просить аграріїв фіксувати всі випадки мародерства, крадіжок, знищення майна окупантами та за можливості надсилати цю інформацію у Нацполіцію та Офіс генпрокурора, щоб згодом Росію змусити заплатити за всі ці злочини.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-04 18:44:43

Магазин Автозапчастин м.Ніжин