Україна і світ

Російські солдати, які виживуть, віднесуть зло назад в Росію – Зеленський

Будівельні матеріали м.Ніжин

Президент Володимир Зеленський планує провести низку розмов зі студентами міжнародних та українських вишів.

Як повідомив президент під час вечірнього звернення 15 травня, від українських студентів він очікує глибоких запитань.

– Наступного тижня, як завжди, буде багато міжнародної активності, у якій братиму участь. Ключове – це зброя та фінансова підтримка для України. Працюємо для посилення санкцій проти Росії. Робимо все, щоб підтримувати максимальну увагу світу до України, – заявив президент Зеленський.

Він додав, що з-поміж розмов з закордонними партнерами України, а також посеред виступів перед студентами закордонних вишів, планується розмова зі студентами провідних українських університетів.

– У своєму зверненні до них відповім на деякі важливі складні питання, які вже є у нашому суспільстві, які вже видно. І очікую глибоких запитань від них, від наших студентів, – сказав Володимир Зеленський.


Президент наголосив, що у розмовах з парламентами європейських держав буде наголошувати на отриманні Україною статусу кандидата в члени Євросоюзу, а згодом – вступом в ЄС за швидкою процедурою.

– На 23-є травня заплановане звернення до учасників Форуму в Давосі. Цьогоріч конференція буде особливо важливою для нашої країни. Буде обговорюватись післявоєнне відновлення, – заявив український лідер.

Він додав, що наразі Україні слід готуватись до нових намагань Росії здійснити наступ на Донбасі, або якось активізувати свій рух на півдні України.

– Окупанти досі не хочуть визнавати, що знаходяться в глухому куті і що їхня так звана “спецоперація” вже збанкрутувала. Але обовʼязково настане момент, коли Український народ дотисне загарбників до повного визнання ними реальності, – сказав Володимир Зеленський.

Він наголосив, що перебування окупаційних військ РФ в Херсоні та Мелітополі буде тимчасовим.

– Сьогоднішні російські ракетні удари по Львівській області, обстріли Гуляйполя, Сєвєродонецька, Лисичанська, міст і громад Донецької області – вся ця жорстокість окупантів, яку Україна переживає щодня, призведе лише до того, що російські солдати, які виживуть, унесуть це зло із собою назад в Росію. Унесуть, бо відступатимуть. Ось чим завершиться уся гарячкова активність російських військових, яку бачимо зараз, – сказав президент.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-16 01:49:55

Магазин Автозапчастин м.Ніжин