Україна і світ

Російські паспорти на Донбасі в першу чергу видають ватажків бойовиків, – МінТОТ

Для отримання російського паспорта жителі ОРДЛО повинні заповнити анкету, в якій необхідно вказати, що вони зобов’язуються “служити в збройних силах Російської Федерації, бути відданими Російської Федерації”

Джерело: 112.ua

Російські паспорти на Донбасі в першу чергу видають ватажків бойовиків, - МінТОТ

На Донбасі російські паспорти в першу чергу видають ватажкам бойовиків, оскільки Російська Федерація хоче “прив’язати” їх до виконання функцій з протидії Україні. Про це повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій і ТПО Вадим Черниш в коментарі УНН.

“…вона (Російська Федерація. – прим. ред.), по-перше, видає всім так званим чиновникам окупаційної влади і членам збройних формувань ці паспорти – це як раз ті, хто в першу чергу їх отримає – щоб просто їх прив’язати і, фактично, щоб вони продовжували виконувати функцію боротьби з Україною “, – сказав Черниш.

Новини за темою: Лідери ЄС заявлять про невизнання російських паспортів для українців

За його словами, для отримання російського паспорта жителі ОРДЛО повинні заповнити анкету обох так званих республік – “ДНР” і “ЛНР”. У документі громадяни повинні вказати, що вони зобов’язуються “служити в збройних силах Російської Федерації, бути відданими Російської Федерації”.

Новини за темою: Туск засудив рішення Росії видавати українцям паспорти на Донбасі

Нагадаємо, 14 червня стало відомо, що жителі ОРДЛО почали отримувати паспорти Російської Федерації, оформлені у спрощеному порядку згідно з квітневим указом президента РФ.

Міністерство закордонних справ України засудило такі заходи, заявивши про намір продовжувати роботу над запровадженням відповідних санкцій проти РФ.

Глава представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі заявив, що керівництво ЄС найближчим часом обговорить питання видачі російських паспортів жителям окупованого Донбасу.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua