Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Роналду показав сімейне фото з новонародженою донькою після смерті близнюка

Відомий футболіст Кріштіану Роналду показав домашнє фото із сім’єю та новонародженою донькою. Він також прокоментував свій стан після трагічного інциденту із загибеллю близнюка.

Знімком зірка футболу поділився в Instagram і заявив, що він і Джорджина Родрігес забрали свою дівчинку додому.

– Джіо і наша маленька нарешті разом з нами. Ми хочемо подякувати всім за добрі слова. Ваша підтримка дуже важлива, і ми всі відчули любов і повагу, які ви відчуваєте до нашої родини. Настав час бути вдячними за життя, яке ми щойно привітали у цьому світі, – заявив Кріштіану.

Ще у жовтні 2021 року 37-річний футболіст та 28-річна Родрігес оголосили, що чекають на близнюків. Однак у сім’ї трапилося горе – один із новонароджених малюків помер.

– З глибоким сумом ми повинні повідомити, що наш малюк помер. Це найбільший біль, який можуть відчувати будь-які батьки. Тільки народження нашої дівчинки дає нам сили прожити цей момент із надією та щастям. Наш малюк, ти наш янгол. Ми завжди любитимемо тебе, – заявив Кріштіану в Instagram.

Тепер у футболіста п’ятеро дітей – Кріштіану-молодший, близнюки Єва та Матео Роналду від сурогатної матері, Алана Мартіна від Джорджини та новонароджена дівчинка.

Роналду
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-22 12:53:34

Магазин Автозапчастин м.Ніжин