Романчук виграв другу бронзу, Желтяков встановив рекорд України

Українець Михайло Романчук завоював другу медаль на чемпіона Європи з плавання на короткій воді у румунському Отопені.

Друга бронза Романчука

На дистанції вільним стилем 27-річний плавець виборов бронзову медаль, показавши час 7:31.20 хв.

Золото дісталося ірландському плавцю Данієлю Віффену, який встановив світовий рекорд із часом 7:20.46 хв. Срібло у француза Давіда Обрі.

Особистим рекордом Романчука на 800-метрівці на короткій воді залишаються 07:25.73 хв., які він встановив у Будапешті у 2020 році. Це також є національним рекордом України у 25-метровому басейні.

Це вже друга медаль Романчука на цьому Євро. Раніше він виграв бронзову медаль на дистанції 1 500 метрів вільним стилем. Перші два місця також були за Віффеном та Обрі.

Національний рекорд Желтякова

У заключний день ЧЄ з плавання на короткій воді відбувся також фінальний заплив на дистанції 200 метрів на спині, в якому взяв участь 18-річний українець Олександр Желятков.

Наш спортсмен фінішував за крок до п’єдесталу, посівши четверте місце. При цьому Желтяков із результатом 1:51.10 встановив рекорд України, побивши досягнення 18-річної давнини, встановлене Антоном Бугайовим (1:53.88).