Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Родителей подозреваемого в смертельном ДТП в Харькове могут привлечь к ответственности

Діям батьків підозрюваного у смертельній ДТП у Харкові Миколи Харківського буде надана юридична оцінка. Їх можуть притягнути як до адміністративної, так і до кримінальної відповідальності.

Про це поінформував сьогодні в коментарі журналістам речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

– Буде дана юридична оцінка саме діям батьків. Це можливо як в адміністративному напрямі: складення протоколу на батьків за невиконання батьківських обов’язків. Або ж навіть, можливо, в рамках кримінального провадження. Оскільки дії спричинили до таких тяжких наслідків, смерті людей, – наголосив Чубенко.

За його словами, батьків Миколи Харківського вже допитали. За даними слідства, автомобіль Infinitі, який потрапив у ДТП, був придбаний батьками хлопця.

Як зазначив Чубенко, 16-річний підліток користувався авто за пасивного невтручання батьків: тобто вони прекрасно знали, що він не може керувати транспортним засобом, проте не перешкодили йому.

– Вони, швидше за все, це авто йому купували. Йому на момент вчинення ДТП 16 років виповнилося. Особа не може в такому віці керувати транспортним засобом. Він не мав водійського посвідчення. Батьки повинні були розуміти і, швидше за все, розуміли, але допускали підлітка до керування автомобілем та всіляко сприяли, тобто купили цей автомобіль йому, – розповів Чубенко.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-28 15:44:15

Магазин Автозапчастин м.Ніжин