Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Родині лікаря з Чернігівщини, який помер від COVID-19, виплатять понад 1 мільйон 700 тисяч

Родині лікаря з Чернігівщини, який помер від COVID-19, виплатять понад 1 мільйон 700 тисяч

Страхову одноразову виплату у розмірі 1 мільйон 702 тисячі 500 гривень отримає сім'я лікаря ортопеда-травматолога з Чернігівської області, який помер внаслідок інфікування коронавірусом під час виконання професійних обов'язків.

Про це повідомили в пресслужбі Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

Загалом такі страхові виплати на загальну суму 15,07 мільйонів гривень отримають родини дев'яти медичних працівників. Допомоги перераховані Фондом вчора, 9 серпня. Кошти надійдуть на рахунки родин упродовж декількох банківських днів.

 Станом на сьогодні ФССУ профінансував державні допомоги відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» для родин 158 медичних працівників.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги становить 750 розмірів прожиткового мінімуму, який діє станом на 01 січня календарного року, у якому стався страховий випадок. З 01 грудня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб планово збільшився з 2 197 гривень до 2 270 гривень.

Після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.08.2021

Залишити відповідь