Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Робимо все, щоб забезпечимо оборону і відбити наступ Росії на Донбасі – Зеленський

Президент Володимир Зеленський привітав українців західного обряду з Великоднем, а також повідомив, що українська команда здобула золото, срібло і бронзу на Іграх нескорених у Нідерландах.

Глава держави зазначив, що влада має незмінне завдання – працювати на 200%, щоб забезпечувати оборону, зброю, фінансову підтримку та інше постачання.

– Російські війська готуються до наступальної операції на Сході нашої держави. Вже найближчим часом вони хочуть знищити Донбас. Так само як російські військові знищують Маріуполь, вони хочуть стерти з лиця й інші громади Донецької і Луганської областей. Робимо все, щоб забезпечити оборону, постійно контактуємо з партнерами. Вдячні тим, хто допомагає справді всім, чим може допомогти, – сказав президент.

Зеленський зазначив, що по деяким пунктам по запиту зброї Україна очікує відповіді вже 53 дні, тобто з початку повномасштабного вторгнення Росії.

Президент наголосив, що “кожна затримка зброя та політичне затягування – це дозвіл Росії забирати життя українців”.Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-18 02:33:59

Магазин Автозапчастин м.Ніжин