Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Роботодавець отримає 6500 гривень компенсації за кожного працевлаштованого переселенця – уряд

В межах підтримки економіки та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб уряд України запровадив програму компенсації витрат роботодавцям на зарплату кожній працевлаштованій особі, яка змушена була переїхати з власного регіону.

Про це повідомила перша віцепрем’єр-міністерка – міністерка економіки України Юлія Свириденко у Facebook.

За її словами, уряд активно працює над релокацією підприємств з областей, де ведуться бойові дії. Це забезпечує не тільки збереження існуючих робочих місць, але й відкриття нових вакансій у вже діючих бізнесах.

Наступним кроком підтримки бізнесу стане грошова компенсація роботодавцям, які працевлаштують внутрішньо переміщену особу.

– Саме в рамках підтримки створення робочих місць запроваджується програма компенсації роботодавцям витрат на зарплату працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб у розмірі 6,5 тис. грн за кожного такого працівника протягом двох місяців, – заявила Свириденко.

Вона уточнила, що гарантією виплати буде укладений трудовий контракт з громадянином, який є внутрішньо переміщеною особою. Також необхідно буде зареєструвати дані про працевлаштовану особу через портал “Дія” або надати заяву до Державної служби зайнятості.

– Такий порядок діятиме під час воєнного стану та ще 30 днів після його завершення. Розраховуємо, що ці заходи допоможуть, з одного боку, зменшити безробіття, покращити добробут громадян, а з іншого – підвищити економічну активність бізнесу України, – підкреслила Свириденко.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-22 16:04:43

Магазин Автозапчастин м.Ніжин