Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Роботи з облаштування скейт-парку у Чернігові розпочали без проведення тендеру

Роботи з облаштування скейт-парку у Чернігові розпочали без проведення тендеру

Скейт-парк у Чернігові, очікуваною вартістю у понад 5.5 мільйонів гривень, почали будувати без проведення тендеру. Про це каже правозахисник Олександр Гашпар, повідомляє Суспільне.

За його словами, підготовчі роботи з облаштування майданчиків провели до того, як визначили підрядну організацію на відкритих торгах, що суперечить законодавству України.

За словами чернігівського правозахисника Олександра Гашпара, підготовчі роботи для побудови скейт-парку в Чернігові навпроти ЦУМу почали невідомі будівельники. Вони вже забетонували два майданчики.

«Постає питання: що тут будували, за яким проектом, що це за майданчики, залиті бетоном», – каже Олександр Гашпар.

Згідно з законодавством, будівельні роботи за бюджетні гроші підрядник може проводити після відкритих торгів та укладання договору із замовником. Тендер на будівництво скейт-парку управління ЖКГ оголосило 2 липня.

Через два тижні, 18 липня, торги відмінили, оскільки заявки на участь подало лише одне підприємство – фірма «УТБ-Інжиніринг». За два дні, 20 липня, управління оголосило новий тендер, визначити переможця аукціону мають у серпні. В цей час на майданчики невідомі вже завозили пісок та гравій, про що свідчать фото, опубліковані у одній зі спільнот у «Фейсбуці».

Роботи з облаштування скейт-парку у Чернігові розпочали без проведення тендеру

Олександр Гашпар говорить, що проект знаходиться в розпорядженні управління житлово-комунального господарства.

«Проект міг бути переданий будівельникам лише з договором укладеним. Договору немає, відповідно, законних підстав передавати проект будь-яким особам управління також не мало. Що це були за люди – не зрозуміло».

У той день, коли ці роботи проводили, журналісти звернулися за коментарем до начальника управління ЖКГ Ярослава Куца. Він сказав, що там працюють археологи.

«На сьогоднішній день укладений договір з археологами, тобто археологи там проводять своє дослідження», – «Тобто зараз там працюють саме археологи?» – «Так. Ну, археологи та ті служби, які їм допомагають у вирішенні їхніх питань».

Нагадаємо, облаштування скейт-парку коштуватиме міському бюджету 5 мільйонів 600 тисяч гривень. 3,5 мільйони підрядна організація отримає цього року. Наступного має завершити проект та отримати решту. Окрім цього, з бюджету вже витратили 70,5 тисяч гривень на розробку проектної документації та майже 49 тисяч – на археологічні дослідження.

Фото — Чернігівський Кисіль

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.07.2020