Місто і регіон

Роботи Ніжинського МУВГ по консервації руслових шлюзів

Роботи Ніжинського МУВГ по консервації руслових шлюзівЗ метою забезпечення підготовки водогосподарських об’єктів і систем до пропуску осінніх паводків та роботи в зимовий період, Ніжинським міжрайонним управлінням водного господарства розроблений режим експлуатації міжгосподарських меліоративних систем «Остер – ІІ, ІІІ черга» в частині спрацювання води з магістрального каналу р. Остер на осінньо-зимовий період 2017—2018 років.

Про це написало Деснянське басейнове управління водних ресурсів на своїй сторінці в соцмережі.

Впродовж жовтня-листопада 2017 року Ніжинським МУВГ проведено роботи по консервації руслових шлюзів на р. Остер, спорожнено магістральний канал від води. Станом на 01.01.2018 всі затвори на гідротехнічних спорудах р. Остер підняті.

05.01.2018 працівниками управління виявлено несанкціоноване втручання невідомих осіб в роботу гідротехнічної споруди на р. Остер поблизу с. Липів Ріг Ніжинського району.

З метою усунення порушень в роботі водогосподарської системи співробітниками Ніжинського МУВГ були здійснені заходи по демонтажу затвору з гідротехнічної споруди, що дало змогу попередити та недопустити підтоплення прилеглих територій Липоворізької сілької ради.

Шановні громадяни! Водогосподарники нагадують, що за будь-яке самовільне втручання в роботу водогосподарських систем, пошкодження водогосподарських та гідрометричних споруд і пристроїв винна особа несе адміністративну або кримінальну відповідальність (ст.110 ВКУ).

Джерело: Уездные новости
11.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: