Компанії УкраїниМісто і регіон

Робота у Ніжині – є. Головне – правильно шукати

Пошук роботи – питання для багатьох актуальне. Але далеко не всі знають, як просто і без зусиль знайти гарну пропозицію із постійною зайнятістю чи додатковий приробіток. А ті, хто знають, вже давно на сайті Kabanchik.ua, адже робота чи підробіток у Ніжині із цим сервісом знайдеться завжди.

Зручний і корисний сервіс

Кабанчик – це сайт, на якому приватні особи розміщують оголошення про потребу у наданні їм певних послуг. Зустрічаються на Kabanchik.ua роботи, які потребують певної кваліфікації – електрик, сантехник, спеціаліст по ремонту техніки чи репетитор з англійської мови. Чи такі види діяльності, з якими може впоратись будь-хто – кур’єрські послуги чи роздача листівок, наприклад.

Сайтом дуже зручно користуватись, оскільки однотипні завдання на ньому об’єднані у категорії. Всього їх 20 – послуги репетиторів, домашнього майстра (різноманітні запити на ремонт сантехніки, електрики), будівельні та ремонтні роботи, кур’єрські послуги, дизайн і розробка сайтів, робота в інтернеті тощо. А кожна категорія в свою чергу розділяється на підкатегорії. Розглянемо на прикладі лише одного розділу – «Ремонт техніки». Всередині нього на Kabanchik.ua є окремі вкладки: ремонт телевізорів, пральних машин, пилососів, холодильників, телефонів чи цифрової техніки. Ви підписуєтесь на той підрозділ, спеціалістом у якому ви є. І пошук вигідних пропозицій займає у вас лише кілька хвилин. Це дуже зручно!

Робота для кожного

Із Кабанчиком роботу знайде кожен. Студенти молодших курсів можуть знайти тимчасову чи одноразову зайнятість, яка не потребує жодної кваліфікації. Професійні електрики чи сантехніки також не матимуть проблем знайти завдання. Молоді мами зможуть знайти роботу в інтернеті і працювати вдома, в ті хвилини, коли діти відпочивають чи захоплені грою.

Ще один важливий момент – гроші ви отримуєте одразу як виконали роботу. Тобто ви можете отримувати додатковий дохід щодня, і вас більше не хвилюватиме проблема – як дожити до зарплати і в кого позичити гроші? Навіщо позичати, якщо можна заробити?

Замовник і виконавець послуг домовляються про роботу між собою – обговорюють суму оплати, час, коли обом зручно виконати завдання. Між ними немає жодних посередників, які зазвичай забирають собі левову частину гонорару. Тому виконавець може заробити значно більше, ніж йому б заплатили за аналогічну роботу, якби він працював не на себе, а на компанію. А Kabanchik.ua просто допомагає виконавцю і замовнику знайти один одного, і бере за це мінімальну комісію. Додатково сервіс слідкує, щоб відносини між виконавцем і замовником були чесними і якісна робота обов’язково була оплачена.

А як стати виконавцем? Для цього потрібно просто зареєструватись на сайті. Це дуже просто, потребує лише кілька хвилин вашого часу і є абсолютно безкоштовним. Модератори швиденько перевірять ваш профіль і ви одразу зможете почати працювати і заробляти гроші.

Завжди на зв’язку!

 

Окремої уваги заслуговує мобільний додаток Кабанчика для смартфоні. З ним шукати роботу стане ще простіше! Ви просто встановлюєте додаток на ваш смартфон і переглядаєте оновлення в обраних категоріях у вільну хвилинку. Оскільки телефон завжди при вас, ви не пропустите цікаву задачу і зможете обирати серед найбільш вигідних пропозицій. Скачати і встановити додаток ви можете безкоштовно.Головне, що потрібне для того, щоб завжди бути при грошах – це бажання працювати. І якщо воно у вас є, без роботи ви ніколи не залишитесь. Кабанчик про це подбає.