Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Робив масаж дівчинці»: подробиці звинувачень вчителя фізкультури у педофілії в Чернігові

«Робив масаж дівчинці»: подробиці звинувачень вчителя фізкультури у педофілії в Чернігові

Батьки учениць четвертого класу 32-го ліцею в Чернігові звернулися до поліції через розпусні дії вчителя фізичної культури щодо їхніх доньок.

Зі слів батьків, викладач зачинявся зі школярками у підсобці після уроків.

Сам же викладач фізкультури розповів кореспондентам Суспільного, що масаж робив, але дітей не цілував.

«Її вчитель за руку привів у кабінет і поцілував у щоку, дав п’ять і попередив, щоб вона не казала ні бабусі, ні дідусю, ні татові, ні мамі, нікому», — розповідає мати однієї з учениць.

Все це відбувалось за зачиненими дверима підсобки, після уроку фізкультури, розповідає мати четвертокласниці 32-го ліцею, жінка не показує своє обличчя та не називає своє ім’я.

«Робив масаж дівчинці»: подробиці звинувачень вчителя фізкультури у педофілії в Чернігові

Так само, за словами Марини, матері іншої учениці четвертого класу, вчитель залишав і її доньку у приміщенні після занять.

«Цей недовчитель її обіймав, торкався за місця, які нормальні люди ніколи б не доторкнулись, цілував і в щічку, і в руку, і так далі. Казала, що він просив її залишитись після уроків, коли всі розходились, після уроку фізкультури, підсідав до неї, казав такі слова, що я тебе люблю, ти моя найкраща подруга».

«Робив масаж дівчинці»: подробиці звинувачень вчителя фізкультури у педофілії в Чернігові

Зі слів Марини, інші діти також помічали таку поведінку вчителя.

«Це не вигадки дитини, тому що, по-перше: мені зателефонували батьки тих дітей, які це бачили, які це, на жаль, давно бачили. Це, наскільки я розумію, з другого класу починаючи він, щось потроху починав до неї якось там загравати чи приставати».

Батьки, які через дії вчителя звернулися до поліції, намагаються знайти інших дівчат різного віку і не лише в 32-му ліцеї. Кажуть, у 2016 році чоловік працював у школі №9, керівництво закладу помітило, що вчитель закривався у підсобному приміщенні з ученицями та фотографувався із дітьми. Його звільнили. Цю інформацію Суспільному не на камеру підтвердили в адміністрації школи й без розголошення імені та посади.

Сам же викладач фізкультури прокоментував своє звільнення з 9-ї школи так:

«Їй заздрісно було, що діти мене більше люблять, чим її».

Віктор Романенко — вчитель фізичного виховання, якого батьки підозрюють у вчиненні розпусних дій до дітей. Зараз чоловік на лікарняному, з кореспондентами Суспільного зустрівся у себе вдома.

«Я радів усьому тому, що проходило на заняттях, вони мені «п’ять» давали і я всім «п’яташки» давав за заслуги, діти бігають, виконують вправи, які треба було. Обіймашки це у нас з першого класу іде, не у мене, а в учителів початкової школи, якщо він поважає вчителя, він завжди біжить і не тільки до мене».

Одна із постраждалих дівчат розказала, що вчитель цілував її та робив масаж.

«Цілував? Вибачте, будь ласка, але я до дітей відношусь, як до своїх дітей, мені не потрібні поцілунки, тим паче це початкова школа. Ця дівчинка підійшла і каже: «У мене ніжка болить», я повів себе як тренер, і сказав, щоб передала батькам, що це так треба зробити. Я їй з литкових м’язів і до стегна зробив рухи й кажу, це скажеш своїм батькам, щоб ноги не боліли».

Після звернення батьків до правоохоронців, за словами Віктора Романенка, в його домі був обшук, сам чоловік пройшов тест на детекторі брехні.

«Прилад не показав, що я брешу, ставили питання з відповідями: так, ні. Вдома вони взяли мій телефон, який там був, комп’ютер. Вони перевірили всі браузери, всі фотографії, кожну теку».

Заступниця директора ліцею №32 Наталія Петренко, каже, до цього випадку скарг від учнів на нього не було.

«Він до нас прийшов з дитячо-юнацької спортивної школи №2 у 2019 році, а де він раніше працював — не в нашій компетенції, це нас не цікавило. Він прийшов до нас зі спортивної школи».

Поки вчитель фізичного виховання вдома та не планує шукати роботу.

Речниця Національної поліції Чернігівської області Наталія Слабеняк повідомила, що за цим фактом відкрито два кримінальних провадження:

За частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу України (вчинення розпусних дій щодо малолітніх). Її санкція передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з можливим позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб чернігівських шкіл, які могли приховувати факти розбещення неповнолітніх вчителем фізкультури. Санкція статті передбачає арешт на строк до трьох місяців або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Нагадаємо, що Віктор Романенко 26 вересня написав заяву на звільнення за власним бажанням. У своєму Telegram-каналі в.о міського голови Чернігова Олександр Ломако повідомив, що вчителя фізичної культури звільнили.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.09.2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.