Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

РНБО схвалила другий пакет санкцій проти контрабандистів України

Рада нацбезпеки і оборони схвалила другий розширений пакет персональних санкцій проти організаторів і виконавців контрабандних схем.

Олексій Данилов

В Офісі президента необхідність таких санкцій пояснили тим, що контрабанда в Україні за десятиліття набула загрозливих масштабів і суттєво підриває економічну безпеку, тому ситуація вимагає невідкладних рішень.

Подробиці та імена людей зі списку поки не відомі. Зеленський додав, що нові санкції – ще не кінець.

– За ці 30 років у нас з’явився цілий пласт контрабандистів, таке відчуття, що це – окрема професія. Але держава не робила державного замовлення на таку діяльність, – зауважив президент.


Також Володимир Зеленський запевнив, що СБУ серйозно займається контрабандистами.

Зокрема, вже встановлено факт подвійного та навіть потрійного громадянства у деяких з них. За словами Зеленського, це ситуацію вдасться залагодити швидко і дієво.

Санкції проти контрабандистів

На початку квітня РНБО ввела санкції проти топ-10 контрабандистів України. Після фактичного початку дії санкцій їхні активи та майно заблоковані.

Також під санкціями опинилися 68 компаній, які так чи інакше пов’язані із контрабандистами. Імена топ-10 контрабандистів, які потрапили під санкції РНБО, можна переглянути у нашому матеріалі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-15 19:37:21