Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Різні способи входу до Парі Матч

Різні способи входу до Парі Матч

Імідж*

Парі Матч – це легальна букмекерська контора, яке веде свою діяльність не теренах України на законних підставах. Саме тому вхід в Парі Матч може зробити кожен хто захоче.

Зовнішній вигляд сайту виконаний в традиційних для компанії кольорах – жовтому та чорному. На ньому є зручний і зрозумілий інтерфейс, в якому дуже швидко розбереться навіть новачок.

Вхід на сайт

Вхід на сайт дозволить робити ставки на спорт та грати в онлайн-казино. Лише після реєстрації аканту і входу будуть доступні всі можливості ресурсу. Увійти в свій обліковий запис можна трьома способами:

– Парі Матч вхід повна версія сайту;

– через мобільну версію веб-ресурсу;

– через мобільний додаток.

Про те, чим повна версія сайту відрізняється від мобільного ми писали тут.

В будь якому разі ця процедура буде абсолютно ідентичною. Треба зайти на сайт або відкрити додаток. На головній сторінці у верхньому правому куті буде кнопка «Увійти», яку і треба натиснути. Далі з’явиться новий кран з формою для входу Парі Матч. Далі треба буде заповнити дані авторизації. Зокрема в якості логіну можна використовувати номер ігрового рахунку, мобільний телефон чи адресу електронної почти, які були вказані пд. Час реєстрації. Також у цій формі буде окреме поле для введення паролю. Коли всі дані буде заповнено, то можна натискати кнопку «Увійти».

Реєстрація на сайті

Вхід в обліковий запис можна здійснити тільки після реєстрації. Варіанти для створення акаунту ті ж самі, що і для входу. Тобто це повна або мобільна версії сайту та додаток до смартфону.

Парі Матч реєстрація це достатньо проста процедура, яка потребує лише декількох хвилин. Вона передбачає наступні дії:

1. на головному екрані ресурсу у верхньому правому куті біля кнопки «Увійти» також є кнопка «Реєстрація», яку і треба натиснути.

2. далі з’явиться спеціальна форма, яку требу буде заповнити. Вона включає в себе наступну інформацію: ім’я та прізвище, дату народження, номер телефону та email. Також треба буде придумати пароль.

3. також знадобиться поставити відмітку навпроти пункту згоді з умовами надання послуг БК, а також зі згодою на обробку персональних даних. Після цього потрібно натиснути «Зареєструватися».

В принципі на цьому реєстрація в Parimatch завершена. Але знадобиться підтвердити свої дії. З цією метою на вказану при реєстрації електрону скриньку прийде лист з посиланням, перехід по якому і буде вважатися підтвердженням реєстрації. Замість електронної пошти підтвердження можна зробити через телефон. Для цього на вказаний номер прийде код, який требу буде ввести на сайті або в додатку.

Важливі особливості реєстрації

Правилами компанії передбачено, що людина може створити лише один акаунт. Якщо співробітники виявлять, що одна особа зареєструвала другий обліковий запис, то його заблокують, бо контора вважає це за шахрайство.

Також слід зазначити, що при реєстрації і заповненні свого профілю треба вказувати лише правдиві дані. Справа в тому, що при спробі перший раз вивести виграш, знадобиться пройти ідентифікацію акаунту. Для цього потрібно буде надіслати скан-копію паспорта. Інформацію яка вноситься під час створення облікового запису змінити не можна.

Так само слід ретельно обирати платіжну систему для поповнення ігрового рахунку. Справа в тому, що для виведення коштів буде можливість використати лише той спосіб, яким було поповнено депозит. Тобто якщо гроші вносились через банківську картку Mastercard, то саме на неї можна буде вивести виграш.

Для поповнення, а значить і для зняття грошей Парі Матч букмекерська контора передбачила декілька варіантів:

– Банківська картка;

– Банківський перевід;

– Рахунок мобільного оператора;

– Термінали самообслуговування;

– Електроні гаманці;

– Каси Парі Матч.

Переваги Парі Матч

Дана букмекерська контора є однією з найпопулярніших як в Україні, так і на території колишнього СРСР. Компанія починаю свою історію з середини 90-х років. Спочатку це були наземні пункти для прийому ставок, але згодом діяльність дійшла і до Інтернету. Своєю популярністю БК має завдячувати:

– Широкій лінії ставок. Тут є безліч спортивних дисциплін, та інших важливих подій, на які приймаються ставки;

– Проста реєстрація у три кроки;

– Можливість використання мобільного за стосунку;

– Швидкі грошові операції;

– Постійні акції та бонуси.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.09.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь