Місто і регіон

Рівень захворюваності на грип та ГРВІ в Ніжині продовжує спадати – ПравдаТУТ Ніжин

Спостерігається позитивна динаміка зменшення захворюваності на ГРВІ проти позаминулого тижня. Епідемічний поріг у Ніжині не перевищений.

Статистику захворюваності за минулий тиждень навів головний лікар Ніжинської ЦМЛ Олександр Костирко.

Так, минулого тижня на ГРВІ захворіло 182 ніжинці, 124 із них  – діти (137 дітей та 63 дорослих застудилось на позаминулому тижні).

Занедужало 4 особи на гострий ентероколіт (2 дітей та 2 дорослих), на кір – 7 (4 дорослих і 3 дітей), на вітряну віспу – 9 осіб (1 дорослий і 8 дітей). На скарлатину захворіла 1 дитина, а на вірусний гепатит – 1 дорослий.

До інфекційного відділення з ГРВІ госпіталізовано 9 чоловік (8 дітей, 1 дорослий), із гастроентероколітом – 3 чоловік (1 дитина, 2 дорослих), із кором – 5 (1 дитина, 4 дорослих), із вірусним гепатитом – 1.

В організованих колективах, як запевняє Олександр Костирко, ніяких спалахів інфекційної захворюваності наразі не зареєстровано. Спостерігається лише звичайна епідситуація.

Водночас заступник міського голови Ігор Алєксєєнко закликав містян, зокрема ЗМІ, не сіяти марно паніку стосовно перебігу захворюваності на кір.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

“Читаючи деякі дописи, складається враження, що в Ніжині епідемічна ситуація така загрозлива, що треба вводити надзвичайний стан. У нас же такого нема”, – підкреслив він.


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua

Close