Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Рівень води у Десні продовжує рости на 2-27 см за добу

Огляд гідрологічного режиму водних об’єктів Чернігівської області станом на 08 год. 5 травня 2022 року

На р. Дніпрі та на р. Десні нижче м. Н. Сіверського продовжується розвиток другої хвилі водопілля (дощового паводку) з підвищеннями рівнів води на 2-27 см за добу.

5-7 травня продовжуватиметься ріст рівнів води на нижніх ділянках В. Дніпра та Десни нижче с. Розльоти з добовою інтенсивністю на 5-25 см.

На ділянці Десни біля с. Розльоти завершиться формування максимального рівня водопілля з утриманням затоплення заплави, ряду доріг місцевого значення та перевищенням небезпечних відміток початкового затоплення окремих житлових будинків у НовгородСіверському та Корюківському районах (ІІ рівень небезпеки помаранчевий).

На ділянці Десни біля смт. Макошине продовжиться подальше затоплення заплави та перевищення небезпечних відміток, порушення транспортного сполучення з рядом сіл через вихід води на дороги місцевого значення та оточення водою ряду сіл у Корюківському і Чернігівському районах (ІІ рівень небезпеки помаранчевий).

На ділянці Дніпра Лоїв-Неданчичі відбуватиметься подальше затоплення заплав і перевищення небезпечних відміток затоплення у Чернігівському районі, обтоплення водами Дніпра та Сожу ряду населених пунктів, відрізання їх від основних шляхів сполучень,
затоплення окремих ділянок доріг місцевого значення, часткові затоплення територій і об’єктів у сільських населених пунктах, розташованих у заплаві Дніпра та Сожу Чернігівського району
(ІІ рівень небезпеки помаранчевий).

Чернігівський обласний центр з гідрометеорології

Джерело: uezd.com.ua
2022-05-05 18:28:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин