Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Ріст захворюваності на коронавірус у Чернігові дещо спадає

Ріст захворюваності на коронавірус у Чернігові дещо спадає

По Чернігову, якщо порівнювати два минулих тижні в абсолютних показниках, є деяке зменшення кількості захворювань на COVID-19. Кількість хворих зменшилася на 215. Плюс до того, за цей же період збільшилась кількість тих, хто одужав – на 165 людей.

Про це повідомила заступниця начальника управління охорони здоров’я міської ради Ольга Малець сьогодні, 22 грудня, на щотижневій розширеній нараді в міській раді.

При цьому кількість проведених ПЛР-досліджень була більшою. Тобто за минулий тиждень їх провели 710, а за тиждень до нього – 603. Отже на фоні збільшення ПЛР-обстежень спостерігається зменшення виявлених випадків захворювань на COVID-19.

За словами Ольги Малець, якщо аналізувати індикаторні показники (за 14 діб, розраховуються щоденно), які показують, що станом на 7 грудня захворювання виявили у 1433 містян, 14 грудня – 1373, 21 грудня – 1236, то тут теж видно тенденцію до зменшення кількості хворих.

Крім цього, минулий тиждень у лікарнях міста в середньому перебувало 235 хворих на коронавірус, тиждень до нього – 240, і ще попередній -244. Тобто теж відбувається зменшення кількості хворих, які протягом тижня перебували на ліжках стаціонарів.

Разом з тим, на минулому тижні в середньому 102 людини, які перебували у стаціонарі, потребували кисневої підтримки; зокрема на ШВЛ-апаратах майже щотижня – 5 людей.

Тож підстав вважати, що вірус відступає, поки нема. На думку чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, яку він висловив щодо цих показників під час наради, таку динаміку поки не можна назвати системною, далі – тільки час покаже.

«Попереду – Новий рік. Якщо люди відповідально поставляться до дотримання карантинних обмежень під час святкувань, то, я думаю,  таку динаміку ми збережемо. У протилежному випадку – це відобразиться на збільшенні кількісних показників інфікованих людей. Поки слабенька, але динаміка до зменшення є», – зауважив він.

Міський голова також додав, що динаміку по захворюваності після свят можна буде побачити орієнтовно десь 7 січня.

Фото — змережі.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
22.12.2020