Україна і світ

Рішення про розпуск Верховної Ради абсолютно відповідає Конституції, – глава АП Богдан

Нагадаємо, Зеленський офіційно розпустив Раду і призначив вибори на 21 липня

Джерело: 112.ua

Рішення про розпуск Верховної Ради абсолютно відповідає Конституції, - глава АП Богдан

Глава адміністрації президента України Андрій Богдан заявив, що рішення про розпуск Верховної Ради абсолютно відповідає Конституції. Таку думку він висловив в ефірі “112 Україна” на головному політичному ток-шоу України “Пульс”. 

“З нашої точки зору дострокове припинення повноважень Верховної Ради абсолютно відповідає Конституції, і це відзначали більшість голів фракцій, які були присутні сьогодні на консультаціях. Дійсно, деякі голови фракцій і голова Верховної Ради вважають юридично нечистим процес розпуску і процес оголошення дострокових виборів. Однак з точки зору чинного законодавства ми не бачимо ніяких проблем, і, в принципі, всі суперечки стосовно того – конституційно, не конституційно, – закінчилися тим, що всі присутні на консультаціях погодилися йти на вибори”, – зазначив Богдан.

Новини за темою: Зеленський призначив Андрія Богдана главою своєї адміністрації, – указ

За його словами, голови фракцій також узгодили спільну позицію розглянути завтра (22 травня, – ред.) проект закону про зміну системи виборів.

“Якщо завтра будуть розглянуті ці зміни до закону, – це буде додаткова легітимізація від усіх фракцій нашого існуючого українського парламенту”, – додав глава АП.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський офіційно розпустив Раду і призначив вибори на 21 липня. Забезпечити фінансування виборів доручено Кабінету міністрів.

Раніше джерела в Раді повідомляли, що на завтра, 22 травня, може бути скликано позачергове засідання парламенту. Сьогодні ввечері спікер Верховної Ради Андрій Парубій видав розпорядження, згідно з яким позачергове засідання Ради призначено на 22 травня 2019 о 12:00.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua