Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

«Рідний дім» замовив власні екзит-поли на чернігівських виборчих дільницях

«Рідний дім» замовив власні екзит-поли на чернігівських виборчих дільницях

Чай та каву біля входу на виборчі дільниці у Чернігові пропонують представники громадської організації «Ліга виборців». У неї політична партія «Рідний дім» замовила проведення екзит-полів, однак гарячі напої вони роздають за власною ініціативою, повідомляє Суспільне.

За словами заступник міського голови Олександра Ломака, політична сила замовила в громадської організації проведення екзит-полу на 21 виборчій дільниці. Результати опитувань щодо виборів міського голови Чернігова та депутатів міської ради планують оголосити о 20:00 під час прес-конференції політичної сили.

До роздачі чаю та кави «Рідний дім» не має жодного відношення, сказав Олександр Ломако:

«Наша команда не має до цього жодного відношення. Бо ми маємо контрактні відносини з цією організацією виключно по проведенню екзит-полу. Все решта – це їхня громадянська позиція».

Згідно з даними аналітичної системи «Youcontrol», Чернігівський обласний підрозділ ГО «Ліга виборців» очолює Володимир Вінниченко, якого партія «Рідний дім» залучала до роботи в якості політичного експерта.

З його слів, біля деяких дільниць штучно створюються черги через начебто дотримання карантинних вимог. Щоб люди не розходилися їм пропонують гарячі напої.

Крім того «Ліга виборців» надає ручки та захисні маски тим виборцям, які їх забули взяти з собою. Володимир Вінниченко каже, роблять так через те, що на деяких дільницях члени комісій проінструктовані не допускати таких людей всередину.

Нагадаємо, станом на 13-ту годину на Чернігівщині проголосували майже 20% виборців.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.10.2020