Місто і регіон

«Річка» у центрі: Ніжин потерпає через застарілу систему водовідведення

«Річка» у центрі: Ніжин потерпає через застарілу систему водовідведенняЧерез застарілу систему водовідведення, не один рік поспіль, щоразу після дощів чи таяння снігу у центрі Ніжина по вулиці Незалежності з’являються «ріки» завдовжки 70-100 метрів.

Від води найбільше потерпають поряд розміщені будинки, в яких мешкає майже третина населення міста.

«Річка» у центрі: Ніжин потерпає через застарілу систему водовідведенняКоли «дорога» замерзає, то виглядає взагалі як атракціон.

На реконструкцію системи водовідведення Ніжину потрібно 8 мільйонів гривень.

Три з них виділяє міський бюджет. Ще три з половиною мільйонів гривень, за ініціативою депутатів обласної ради від Ніжинщини, вперше було передбачено з обласного бюджету, а саме з фонду охорони навколишнього природного середовища.

«Річка» у центрі: Ніжин потерпає через застарілу систему водовідведенняАби врешті позбутися аварійної ситуації, Ніжину необхідно ще півтора мільйони.

Саме тому, на останньому засіданні обласного фонду, 10 обласних депутатів від Ніжинщини звернулися до робочої групи з пропозицією збільшити суму фінансування до потрібної.

Пропозицію обласних депутатів робоча група фонду прийняла.

Тож чи отримає Ніжин на реконструкцію системи водовідведення необхідне фінансування від обласного фонду охорони навколишнього природного середовища буде відомо вже найближчим часом.

Детальніше дивіться у сюжеті Garmata.tv.

Джерело: Уездные новости
07.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи