Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ріанна, Опра та інші: кого із жінок у шоу-бізнесі визнали найвпливовішими у світі

Впливовий журнал Forbes викотив щорічний рейтинг 100 найвпливовіших жінок світу. У цей час їм довелося нелегко, оскільки вперше за 11 років довелося обирати головного лідера. Річ в тому, що останні 10 років перше місце посідала канцлер Німеччини Ангела Меркель.

У 2021 році рейтинг очолила Маккензі Скотт – колишня дружина засновника компанії Amazon Джеффа Безоса. Вона філантроп, письменниця та третя найбагатша жінка світу. Багатьох збентежив такий вибір.

Загалом у рейтингу превалюють жінки, які займаються бізнесом чи політикою.

Проте культурна сфера не залишилася за бортом. Так, інтерв’юер Опра Вінфрі розташувалася на 23 місці.

На 68 місці – співачка Ріанна. Можливо, не всі знають, вона не тільки музикою займається. Ріанна – однак із найбагатших жінок світу. Вона стала мільярдером завдяки успіху косметичної лінії Fenty Beauty. У неї також є 30% частка лінійки спідньої білизни Savage x Fenty.

На 74 рядку розташувалася актриса та продюсер Різ Візерспун. Її акторська кар’єра не дозволила б потрапити до цього рейтингу, а от продюсерська – цілком. Різ Візерспун у 2012 році заснувала продюсерську компанію Pacific Standard. У 2016 році вона стала партнером Otter Media (підрозділ WarnerMedia AT&T), щоб запустити Hello Sunshine, в якому розповідається жіночі історії.

Зараз у неї є книжковий клуб, аудіопрограма з Audible, два подкасти, канал відео на запит з DirecTV, а також співпраця з Apple.

Також до рейтингу потрапили дві одних з найпопулярніших співачки світу – Тейлор Свіфт і Бейонсе.

Також у списку є імена тих, хто керує компаніями, що створюють для нас культуру. Зокрема, йдеться про голову Universal Filmed Entertainment Group Донну Ленглі (56), керівника компанії Fox News Сьюзен Скот (61).

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-07 19:38:40

Магазин Автозапчастин м.Ніжин