Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Rheinmetall – глава концерну закликав Європу об’єднувати оборонні технології

Глава найбільшого німецького концерну з виробництва зброї Rheinmetall Армін Паппергер заявив, що європейським країнам слід серйозно розглянути перспективу об’єднання та розвитку оборонного комплексу.

На його переконання, у разі великої війни на континенті, Сполучені Штати не надаватимуть суттєвої допомоги і тоді Європа буде змушена оборонятися власними силами.

— США більше зосереджені на Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, ніж у Європі. Якщо існуюча ситуація обернеться великим військовим конфліктом, Штати зосередяться на Азії і тоді Європа залишиться одна, – зазначив німецький підприємець.

Паппергер додав, що насамперед у європейському суспільстві незмінно існувало переконання, що будь-яка загроза збройного вторгнення призведе до масштабної допомоги від США, проте такого не буде. Штати переживають власні проблеми, основною з яких стала політична поляризація всередині країни.

Зараз дивляться

— Великим завданням наступного президента Америки буде зближення двох партій. Погано, коли найбільша економіка світу – і найбільша оборонна міць – є розколотою нацією, – сказав глава Rheinmetall.

Джерело: Financial Times

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-01 18:05:14