Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

РФ зосередилась на спробі окупувати повністю Донецьку, Луганську та Херсонську області – Міноборони

У п’ятницю, 8 квітня, речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник заявив, що основні свої зусилля командування РФ зосередило на створенні наступальних угруповань для ведення бойових дій на Сході.

– Мета – встановлення повного контролю у Луганській та Донецькій областях. Противник продовжує використовувати ракетне озброєння з військових та цивільних об’єктів на території нашої держави. На захоплених територіях продовжуються репресії проти місцевого населення, створення органів окупаційної влади, – розповів він.

Спікер Міноборони додав, що ворог проводить перегрупування та намагається відновити боєздатність, щоб наступати на Донецькому напрямку.

Зокрема, до певних районів переміщуються підрозділи, які були виведені з Полісся та Сіверщини.

– Триває перекидання в Україну додаткових резервів з метою оволодіння ключовими населеними пунктами на Донеччині. Там противник настає за підтримки артилерії та авіації. Для бомбардувань цивільного населення на Донеччині агресори залучали три бомбардувальники Су-24М. Крім того, противник намагається просуватися і закріпитися в адмінкордонах Херсонської області, – повідомив Мотузяник.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-08 20:07:35

Магазин Автозапчастин м.Ніжин