Україна і світ

РФ збирається відновити атаку на Ізюм і стримати наступ ЗСУ біля Харкова – Генштаб

Будівельні матеріали м.Ніжин

На Слобожанському напрямку російські війська намагаються стримувати наступ українських захисників під Харковом та запобігти виходу ворожої армії на державний кордон України.

Збройні сили Російської Федерації ведуть підготовку до наступу силами підрозділів, зосереджених біля міста Ізюм, йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

На Харківському напрямку російські війська намагаються утримати займані позиції та стримати просування українських захисників. Збройні сили РФ намагаються вести бойові дії у напрямку населеного пункту Тернова, проте не мають успіху.

В Ізюмі українські бійці знищили вогнем значний запас ворожих боєприпасів на складах російських військ.

На Донецькому напрямку російська армія вдарила по українських підрозділах із мінометів, ствольної артилерії, реактивних систем залпового вогню та авіації.

На Лиманському напрямку армія РФ вела наступальні дії у районі населеного пункту Шандриголове. Ворог намагається посилити угрупування російських військ у напрямку населеного пункту Лиман, проте за результатами бойових дій успіху не має.

На Сєвєродонецькому напрямку окупанти вели бої в районі населеного пункту Борівське, однак зазнали втрат.

На Авдіївському напрямку ворог обстріляв окремі позиції українських захисників касетними боєприпасами у напрямку населеного пункту Суха Балка.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-16 22:51:06

Магазин Автозапчастин м.Ніжин