Україна і світ

РФ вивела в море дві третини підводних човнів з крилатими ракетами – ЗМІ

Будівельні матеріали м.Ніжин

У Південній бухті Севастополя біля причалів стоять два підводні човни проєкту Варшавянка, що становить третину діючих підводних човнів Чорноморського флоту Росії.

Про це повідомляє видання Крим. Реалії. Загалом у складі Чорноморського флоту РФ є шість підводних човнів проєкту Варшавянка: Б-261 Новороссийск, Б-237 Ростов-на-Дону, Б-262 Старый Оскол, Б-265 Краснодар, Б-268 Великий Новгород та Б-271 Колпино.

Тому виходить, що наразі Росія вивела в море чотири з шести підводних човнів, що становить дві третини.

За інформацією видання, біля причалу також стоїть український підводний човен Запоріжжя. У березні 2014 року під час анексії Криму російські війська взяли підводний човен штурмом.

Підводні човни проєкту 636 Варшавянка – тип багатоцільових дизель-електричних підводних човнів. Їхня автономність становить 45 діб, екіпаж – 52 особи, зокрема 12 офіцерів.

Крім мінно-торпедного озброєння, підводні човни типу Варшавянка несуть крилаті ракети типу Калібр, що застосовуються у різних модифікаціях по морських і наземних цілях. Кожен підводний човен озброєний чотирма такими ракетами.

Раніше видання Крим. Реалії повідомляло, що Росія вивела в море з окупованого Криму майже всі кораблі з ракетами. За інформацією ЗМІ, наразі в морі можуть знаходитися всі три російські фрегати, малі ракетні кораблі, один великий десантний корабель і два ракетні судна.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-22 14:15:49

Магазин Автозапчастин м.Ніжин