Україна і світ

РФ виявилася не готова до зустрічі лідерів держав “нормандського формату” 17 вересня, – Пристайко

РФ не змогла взяти участі у зустрічі “з технічних причин”

Джерело: 112.ua

Президент України Володимир Зеленський був готовий до зустрічі лідерів держав “нормандського формату” 17 вересня, як і Франція з Німеччиною, але Російська Федерація з “технічних причин” не могла взяти участь у цій зустрічі. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”, посилаючись на слова глави українського МЗС Вадима Пристайка.

Про це міністр заявив на спільному засіданні комітетів Верховної Ради з питань зовнішньої політики та інтеграції України з ЄС.

“Ви знаєте, що президент Зеленський був готовий зустрітися, і ця зустріч повинна була відбутися вчора. На жаль, Російська Федерація в цей раз з технічних причин не змогла взяти участь, хоча і французька та німецька делегації були готові до цієї зустрічі”, – сказав він.

Пристайко зазначив, що найближчим часом планується робота над тим, щоб “знайти час для чотирьох лідерів”.

Новини за темою: У Кремлі заявили, що “нормандська четвірка” не повинна зустрічатися “заради галочки”

“Нормандська четвірка”, “нормандський формат” — група керівників чотирьох країн (Німеччини, Росії, України та Франції) з врегулювання ситуації на сході України. Остання спільна зустріч відбулася в жовтні 2016 року в Берліні, а в 2018 році переговори в Аахені пройшли без Володимира Путіна. Після цього спілкування лідерів “нормандської четвірки” обмежувалося контактами по телефону.

Раніше посол Франції в Україні Етьєн де Понсен заявляв, що зустріч лідерів глав держав “нормандського формату” може відбутися ще до кінця вересня.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close