Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

РФ виставила біля порту Новоросійська чотири баржі

У порту Новоросійська Росія розмістила чотири баржі біля входу до об’єкту Чорноморського флоту, про що свідчать супутникові знімки.

Росія намагається врятувати кораблі від українських дронів

У розвідці Міноборони Великої Британії вважають, що таким чином країна-агресор намагається посилити оборону порту від атак з боку українських надводних безпілотників.

– Через підвищений ризик українських ударів по традиційному порту базування ЧФ у Севастополі, Новоросійський порт відіграє важливу роль у захисті найцінніших активів Чорноморського флоту, – зауважують у розвідці.

Зараз дивляться

Там нагадали, що колишнього командувача Чорноморського флоту РФ  адмірала Віктора Соколова було замінено після підбиття кількох російських кораблів.

– А його наступник, віце-адмірал Сергій Пінчук, ймовірно, намагався підвищити шанси на виживання російських кораблів шляхом вжиття додаткових превентивних і оборонних заходів, зокрема шляхом звуження проходу до портових споруд, – мовиться у зведенні.

Google Maps

Перед цим речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук заявив, що російський Чорноморський флот майже повністю вийшов з Криму через успіхи українських військових.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-31 12:32:44