Україна і світ

РФ уповільнить наступ через брак ресурсів і Україна зможе контратакувати – Джонсон

Будівельні матеріали м.Ніжин

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що служба військової розвідки його країни вважає, що російський наступ в Україні сповільниться протягом найближчих кількох місяців, оскільки армія Росії виснажує свої ресурси.

Про це він сказав в інтерв’ю виданню Sueddeutsche Zeitung, опублікованому 22 червня.

Джонсон уточнив, що російські війська просуваються вперед на Донбасі ціною великих втрат серед особового складу та значних втрат у озброєнні.

– Однак наша військова розвідка вважає, що найближчими кількома місяцями Росія може дійти до певної межі, після якої у неї не буде сил наступати, тому що вона вичерпала свої ресурси, – пояснив прем’єр-міністр Британії.

Він додав, що в цей момент потрібно буде допомогти Україні зламати динаміку і повідомив, що збирається наводити цей аргумент під час саміту Великої сімки цими вихідними в Німеччині.

– Оскільки українці спроможні розпочати контрнаступ, їх треба підтримати. Тим озброєнням, яке вони від нас вимагають, – повідомив Борис Джонсон.

Прем’єр Британії також відповів на питання про те, як виглядатиме перемога України чи поразка Володимира Путіна у цій війні.

– Це станеться, якщо буде відновлено статус-кво, який був до 24 лютого, і війська (Росії, – Ред.) будуть відкинуті за межі тих областей, в які вони вторглися, – сказав Джонсон.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-23 03:13:19

Магазин Автозапчастин м.Ніжин